3AE

1 Architektura

Jsme architekti. Studií to u nás všechno začíná. Vzniká Váš vysněný domov vyladěný do nejmenších detailů.

2 Realizace

Ten krásný návrh je ale jen začátek. Taková špička ledovce. Dům je třeba vyprojektovat a postavit. Projekce a realizace je u nás spojená do jedné firmy, to znamená minimalizaci chyb a efektivní fungování.

3 Kvalita

Když už navrhujeme krásné domy, tak tomu u nás odpovídá i řízení a kvalita samotné stavby. Právě kvalita ruční práce je něco, na čem si opravdu zakládáme.

4 Tesaři

Jsou hrdinové v naší firmě, mají zlaté ručičky a tvoří ono "dřevěné srdce" našich domů. Ale nešlo by to ani bez klempířů, sádrokartonářů, instalatérů, obkladačů, elektrikářů a především stavbyvedoucích!

5 Inovace

Naše domy jsou frézované na CNC strojích na desetiny milimetru přesně. To nás od začátku nutí projektovat domy velmi přesně a na to je třeba nejlepší technologie v celé firmě. Proto nikdy nespíme na vavřínech, ale naopak šmejdíme a hledáme nejnovější cestičky. Vývoji věnujeme velikou část našeho času. Jen tak lze stavět nejmodernější domy na trhu.

6 Pohledové dřevo

Naše domy jsou postavené z masivních dřevěných CLT panelů. Tyto rádi necháváme do interiéru pohledové. V takovém domě je velmi příjemné bydlet a dřevo zde krásně jemně voní.

7 Profesionalita

Když chcete dům na klíč, tak chcete mít jistotu, že nemusíte firmu stále kontrolovat, ale můžete jí věřit a výsledek bude skvělý. Také nechcete stále běhat na úřad či řešit problémy na stavbě. Tohle vše řešíme za Vás.
Cesta ke skvělému domu je dlouhá a klikatá. Naše klienty po ní provedeme tak, aby je z toho nebolela hlava :)

8 15 let

Všechno to začalo tak, že si náš architekt Lukáš Pejsar navrhl vlastní dům a postavili jsme jej. To byl první dům 3AE. Na něm jsme si vše vyzkoušeli. Lukáš v něm dodnes bydlí a testujeme na něm nové věci. Za těch 15 let jsme ušli dlouhou cestu, klouby vržou a vlasy šednou, ale stále nabízíme jen to, co bychom chtěli mít sami doma a za čím si stojíme.

9 Vždy na 100%

No někdy si dáme grilovačku. Ale většinu času děláme maximum, abyste byli spokojení a stavba pokračovala jak má!

10 150 domů

A to hlavní - 150 spokojených klientů! Každý dům byl jiný, protože každý člověk je jiný a má jiné požadavky a očekávání od života. Od slaměných domů pro hipíky přes skromné či moderní rodinné domy až po honosné vily či horské chaty. Všechny tyto varianty jsme stavěli a vždy nás to bavilo a klient odcházel spokojený.

11 Vůně dřeva

Zamilujete si jí. Je třeba si jí zažít naživo, takže pokud jste v domě z CLT ještě nebyli, jste zváni do našeho vzorového domu v Čakově. Tam nejen, že ucítíte dřevo, ale uvidíte všechny aspekty naší práce. Je to prostě hotový dům, ve kterém se můžete dokonce ubytovat na víkend a vyzkoušet si ho naplno.

12 Detaily

Právě na nich záleží nejvíce. Od první skicy po dům na klíč, vše řešíme do nejmenšího detailu, aby dům fungoval jak má po mnoho let a u toho hezky vypadal.

NÁŠ TÝM

Team 3AE
Ing. Václav Pinďák
Obchodní manažer
Ing. arch. Lukáš Pejsar
Architekt
Jaroslav Peroutka DiS.
Manažer realizace
Ing. arch. Marek Pavlas Ph.D.
Architekt
Ing. arch. Martin Majna
Architekt
Libor Švehla DiS.
Projektant
Ing. Markéta Šlézarová
Projektantka
Michal Miklíček
Stavbyvedoucí
Ing. Michal Štěpánek
Stavbyvedoucí
Ing. Pavel Hutla DiS.
Příprava realizace
Jana Peroutková DiS.
Obchod
Ing. Václav Valášek
BIM, vývoj
Věra Pejsarová DiS.
Marketing, provoz
Ing. Jakub Růžička
Marketing, obchod
Ing. Alexandra Horáčková
Rozpočty, příprava staveb
Kachna
Hlídání staveb
Jessie
Food manažer
Berry
Kancelářský povaleč
Jimmi
Hlídač obytných aut

PROCES PRÁCE

TECHNOLOGIE

Řídíme se hesly: „pro špičkové domy špičkovou technologii“ a „stavět efektivně“.

Špičková technologie nemusí být vždy nejdražší. Díky dlouhému působení na našem trhu již víme, které produkty fungují skvěle a jsou dostupné a které jsou jen předražené. V domech, které stavíme, sami bydlíme a víme tedy, co je pro jejich provoz nejlepší.

Pro hlubší pochopení, jak fungujeme, jakou máme filozofii i technologii výstavby doporučujeme přečíst naše dva katalogy, které jsou ke stažení níže a kde se o nás dozvíte úplně vše.

3AE katalog

Technický katalog

KONTAKT

Kontaktní údaje

3AE s.r.o.
Vrbova 1427/19,
147 00 Praha 4 - Braník
Tel: 774 221 682
Mail: team@3ae.cz
IČ: 24658553
DIČ: CZ24658553
Bankovní spojení: 235855097/0300