Vše začíná studií

Přicházíte k nám s informacemi kolik máte dětí, domácích mazlíčků, koníčků a zálib. Jaké máte představy o designu a prostorovém konceptu domu. Jaké se Vám líbí barvy, materiály, tvary, povrchy či technologie. A to hlavní, jací jste lidé, jakou máte filozofii, životní směr, potřeby a cíle.

My poté Vše toto nastavíme na Váš pozemek a jeho okolí v ideální harmonii. Váš nový domov může být tradiční či moderní, technicky odvážný a vpřed hledící, nebo jednoduchý a stavící na kvalitních materiálech.

Svěřit se do rukou našich architektů znamená jistotu v tom, že dům bude již od začátku řešen efektivně a zároveň tak, aby se maximálně využily přednosti stavebního systému z CLT panelů Novatop, který umožňuje (kromě pohledového dřeva v interiéru) dům maximálně prosklít, otevřít, a staticky odvážně a moderně řešit. Naši architekti vědí, jak dům navrhnout tak, aby nebyl dražší, než je nutné.

 

Naši architekti

Ing. arch. Lukáš Pejsar
Lukáš je ednatel firmy 3AE s.r.o. a zároveň vedoucí projekčního teamu. Bydlí v pasivním domě z Novatopu a ví tedy, co navrhuje.
Ing. arch. Marek Pavlas, Ph.D.
Marek je pohodář, který kromě navrhování domů a dětských domků stíhá učit na fakultě architektury.
Ing. arch. Jakub Loučka
Jakub má vlastní ateliér XYLO, a realizoval s námi již mnoho staveb vč. té v které nyní bydlí. Jeho typové domy jsou nejoblíbenější v našem portfoliu.
Ing. arch. Martin Majna
Martin je mladá krev a čerstvý vítr v našem teamu. Má na věci nový náhled a z jeho návrhů jsou klienti vždy nadšení.

Vizualizace

Naším cílem je vždy maximálně spokojený klient. Toho dosáhneme tak, že s klientem již od začátku víme, co pro něj navrhujeme. Z tohoto důvodu jsou součástí studie detailní vizualizace a videa stavby, aby klient přesně viděl a dokázal si představit svůj budoucí dům.

Virtuální realita

Když náš architekt vytvoří návrh, tak Vám ho odprezentuje ve virtuální realitě, ve které si dům celý projdete. Vy si vyzkoušíte, zdali Vám vyhovuje pozice nábytku, zásuvek, dveří, oken etc. a případně ještě tyto věci upravíte k Vaší spokojenosti. V následné projekci jsou totiž všechny změny složité, proto chceme, abyste s domem byli spokojeni ještě předtím, než bude postaven.

Projektujeme v BIM

Naše domy jsou velmi složité a velmi přesné (panely Novatop se frézují na CNC strojích s přesností na desetinu milimetru etc.), proto i naše projektová dokumentace musí být velmi složitá a přesná.

Díky tomu jsme začali používat projektování ve 3D v BIM, což je metoda, která se běžně používá na veliké mnohapatrové komplexy budov, ale pro rodinné domy ji používá stále relativně málo firem. Hlavní výhody jsou v kontrole celého procestu návrhu a výstavby samotné. Na domě již od projektu víme o „každém hřebíku“ a každá změna či problém je řešen komplexně v návaznosti na všechny ostatní prvky domu. Díky tomu je eliminováno 99,9% problémů způsobených lidskou chybou při návrhu či stavbě. Pro každou kvalitní firmu jsou výzvou na stavbě složité detaily a právě díky precizní dokumentaci je můžeme skvěle zpracovat.

Interiérový design

Interiér je součástí každého domu a když není správně vyřešený, tak může zkazit celkový dojem. Ve standardu řešíme základní interiérový design v našich studiích, který obsahuje koupelny, šatny, schodiště, dveře, lišty, kování etc. plus pohledovost a rozmístění různých finálních povrchů v interiéru. Stále častěji řešíme kompletní studii interiérů, která doplňuje mobiliář, osvětlení, designové vypínače, zásuvky, ozvučení a celkově větší akcent na detaily. Studie interiérů s Vámi zpracuje architekt domu, nebo přímo designér.

Zahradní architektura

Stále více klientů vyžaduje spolu se studií domu i studii zahrady od profesionálů. Studie domu a zahrady se řeší současně, výsledkem je tedy soulad mezi stavbou a zahradou v jeden celek.